ПЕРЕМОГА ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ МИКОЛАЇВЩИНИ

Юні краєзнавці Миколаївщини серед найкращих в Україні! – повідомляє Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму.

Протягом січня 2022 р. відбувся Всеукраїнський конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Організатор заходу – Український державний Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. У конкурсі прийняли участь 117 робіт.

Серед переможців конкурсу – пошукова група гуртка «Археологічне краєзнавство» під керівництвом співробітника НДЛ Олександра Смирнова та фахівця Центру Дениса Бондаренка. Представлена на конкурсі робота групи за темою «Про одну важливу статтю імпорту у Нижнє Побужжя в у другій чверті VI – першій чверті V ст. до н.е.» зайняла ІІ місце. Поздоровляємо переможців!

Докладніше про конкурс можна прочитати на Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму.