АНОНС! МІЖНАРОДНА АРХЕОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БОРИСФЕНІКА (пам‘яті В.В. КРУТІЛОВА)

Шановні колеги! Науково-дослідна лабораторія археології та домодерної історії Півдня України Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Інститут археології НАН України, НІАЗ «ОЛЬВІЯ», Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми»,  Благодійний фонд «Ольвійський меценат» сім’ї Крапівіних та Миколаївська обласна організація Національної спілки краєзнавців України проводять міжнародну археологічну конференцію «БОРИСФЕНІКА (пам‘яті В.В. КРУТІЛОВА) –Археологічні дослідження острова Березань в контексті Європейської історії»

До участі у конференції запрошуються спеціалісти в галузі історії та археології.

Напрямки роботи конференції:

– археологія о. Березань та суміжних території;

– місце о. Березань в європейській історії;

– перспективи археологічних та історичних досліджень з вивчення о. Березань.

Конференція відбудеться 5-7 травня 2021 р. за адресою: Миколаївський національний університет імені Василя Сухомлинського, вул. Нікольська, 24, м. Миколаїв, 54001, Україна. Програма конференції передбачає: пленарні засідання, роботу секцій, культурну програму (екскурсії, дружня вечеря тощо).

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.