БОРИСФЕНІКА: АРХЕОЛОГИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОСТРОВА БЕРЕЗАНЬ

5-7 травня 2021 року на базі МНУ імені В.О. Сухомлинського відбулась міжнародна наукова конференція «Борисфеніка (пам‘яті В.В. КРУТІЛОВА) – Археологічні дослідження острова Березань в контексті Європейської історії». Конференцію організував колектив НДЛ археології та домодерної історії Півдня України.

Нажаль, карантинні обмеження у зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації у регіоні через COVID-19 внесли корективи у хід роботи. Читання доповідей та їх обговорення проводились у форматі он-лайн. Але ж ці складнощі не завадили плідному науковому спілкуванню.

Роботу конференції відрив вітальним словом ректор МНУ імені В,О, Сухомлинського, академік НАПН України В.Д. Будак. В ході конференції працювали секції за окремими напрямками: археологія о. Березань та суміжних території; місце о. Березань в європейській історії; перспективи археологічних та історичних студій з вивчення о. Березань.

В конференції прийняли участь близько 60 науковців не тільки з України, але й з інших країн: Німеччини, Польщі, Греції, Росії, Франції, Румунії, Молдови. В он-лайні конференцію відвідали близько 200 осіб.

Тези доповідей, заслуханих в ході конференції, вийшли окремою збіркою. Розширені матеріали готуються до публікації у фаховому журналі «Емінак».

Додаткову інформацію про роботу конференції дивись на ресурсах Вечірній Миколаїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *