НАУКОВЦІ МНУ ІМЕНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО ПРОДОВЖУЮТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАРОЖИТНОСТЕЙ ОСТРОВА БЕРЕЗАНЬ

Вже декілька днів продовжуються дослідження античних та середньовічних старожитностей острова Березань. Про це повідомляє кореспондент видання Голос України Олена Івашко.

Наукові розвідки важливої історичної пам’ятки проводить Березанська археологічна експедиція Інституту археології НАН України. Активну участь у роботі приймають науковці МНУ імені В.О. Сухомлинського, зокрема керівник сектору НДЛ археології та домодерної історії Півдня України Олександр Смирнов.

Також до складу експедиції входять працівники Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді та волонтери.

У цьому археологічному сезоні метою розкопок є дослідження кварталу гончарів, що належав до Борисфену, найдавнішого давньогрецького міста Півдня України.

Матеріальну підтримку дослідженням надали меценати та спонсори: Миколаївський морський спеціалізований порт “Ніка-Тера”, Благодійний фонд родини Крапівіних “Ольвійський меценат”.